CV/APPRECIATION     EXHIBITIONS/FESTIVALS     PROGRESS/THANKYOU



1.0 †
~
0.6.1 (2019/06)
Marko Mijatovic, Timo Schierhorn, Andrea Schneider
0.6.0 (2018/06)
JG, Colin Lipe, Martin Prinoth, Victoria Schulz, Maria Wallace
0.5.3 (2017/09)
Jenny Feldmann, Marian Freistühler, Anna Grath, Hoda Tawakol, Bartholomew Sammut, Jenny Schäfer, Goscha Steinhauer, Stefan Panhans
0.5.2 (2016/12)
Anne Döring, Daniel Hopp, Tim Liebe, Michael Steinhauser, Dieter Söngen, Jochen Werner
0.5.1 (2016/07)
Jens Apitz, Abel Jaleta, Takeo Marquardt, Nora Moschüring, David Reiber, Iason Roumkos, Alice Schmid, Michael Sullivan
0.4.2 (2014/08)
Eva Becker, Miriam Endrulat, Thies Christiansen, Kathrin Dworatzek, Benjamin Hassmann, David Huss, Pablo Paolo Kilian, Julia Lohmann
0.4.1. (2013/11)
Angela Anzi, Sarah Drath, Vroni Hammerl, Katja Lell, Felix Thiele
0.4.0 (2013/03)
Patrick Baumeister, Ute Janssen, Pachet Fulmen, Barbara Gabain, Arne Körner, Angela Schanelec, Mathias Tedjasukmana
0.3.6 (2011/11)
Udo Engel, Stefanie Katja Ernst, Móka Farkas, Inge Förtsch, Sabine Gehrmann, Louis Gläsker, Philipp Hartmann, Ray Juster, Edda Mc Liam, Lennart Münchenhagen, Tintin Patrone
0.3.5 (2011/02)
Annie Abrahams, Robert Bramkamp, Julia Frankenberg, Anna Hartlaub, Nikolas Kuhl, Katharina Malik, Alice Mathis, Michaela Melián, Pablo Narezo, Bernd Schoch, Wiebke Weckbrodt, Wim Wenders
0.3.4 (2010/04)
Marlene Denningmann, Jeanne Faust, Louis Fried, Malte Gottwald, Anna Hirschmann, Eibe Krebs, Chinook Ulrich Schneider, Christofer Schwarz, Sandra Slim, Mareike Strahl, Helena Wittmann, Jonas Wolf
0.3.3 (2009/05)
Julius Braukmann, Branka Antonia Colic, Maya Connors, Olivier Hannoun, Björn Last, Gerd Roscher, Carolin Schmitz, Nina Wiesnagrotski, Gruppe 228/K9
0.3.2 (2008/10)
Taeck Goldt, André Korpys, Marcus Löffler, Felix Meyer-Wolters, André Mulzer
0.3.1 (2007/10)
Andrea Becker-Weimann, Jan Eichberg, Heike Mutter, Corinna Schnitt, Tim Slim
0.3.0 (2006/06)
Jörn Lies, Jana Lippert, Nadine Einsingbach
0.2.2 (2002/06)
André Apel, Mark Berger, Daria Fürst, Ulrich Polster, Thomas Prochnow, Melanie Stöbe
0.2.1 (1999/09)
Anja Kaufmann, Jenny Kolbe, Daniel Wohletz
0.2.0 (1998/06)
Jan Graefe
0.1.2 (1995)
Viktoria Binschtok, Michael Ritter, Christian Schaub, Chris Schiebold
0.1.1 (1992)
Gloria Schellenberg
0.1.0 (1989)
0.0.4 (1988)
0.0.3 (1987)
René Neugebauer, Ronny Piehl, Jan Zemmrich
0.0.2 (1984)
Mathias Abraham, Bianca Grabner
0.0.1 *